KRAS KROS

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Skupna razvrstitev / Classifica generale



Skupno število uvrščenih tekmovalcev: 88

Vseh tekmovalcev:

Uvrstitev
Posizione
Tekmovalec
Concorrente
Čas
Tempo
Startna št.
Num. partenza
Kategorija
Categoria
Ekipa
Team
Država
Nazione
1 Molinari Rudy 00:55:36 80 Team Aldo Moro Paluzza Italija
2 Turel Giorgio 00:58:30 89 G. S. A. Pulfero Italija
3 Žulovec Aleš 00:59:36 93 ni-panike.si Slovenija
4 Pagavino Filippo 01:00:42 28 Skye Team Italija
5 Zajec Patrik 01:02:03 27 Slovenija
6 Lešnik Renato 01:03:19 46 Počasni a drzni / S1 Team Slovenija
7 PANDUREVIĆ DRAGAN 01:03:47 81 Slovenija
8 Jovanovic Danijel 01:04:04 91 Run4life Slovenija
9 Razpotnik Simon 01:04:19 88 ŠD MAHLE Slovenija
10 Vetrih Denis 01:04:26 92 Slovenija
11 Mazzuca Micaela 01:06:29 77 G.s. stella Alpina Italija
12 Farkaš Mitja 01:06:47 53 ŠD MEDOKA Slovenija
13 cocetti roberto 01:07:01 20 gsd Valrosandra Italija
14 Novati Fausto 01:07:53 85 Nessuno Italija
15 Uršič Aleks 01:08:34 12 Formator gov. Slovenija
16 Dugon Marko 01:09:00 50 ŠD MEDOKA Slovenija
17 Facchini Raffaele 01:09:22 5 Jalmicco Corse ASD Italija
18 Petris Eligio 01:10:30 59 Italija
19 Novak Aljoša 01:11:31 24 Krokar team Slovenija
20 NARDIN DIMITRI 01:11:49 75 Italija
21 Marušič Štefan 01:11:50 11 Formator gov. Slovenija
22 bellini stefano 01:12:03 33 gruppo marciatori gorizia Italija
23 Fuks Boštjan 01:12:14 38 ŠD OBALA TRAIL Slovenija
24 Faganel Astrid 01:13:02 74 Jalmicco corse Italija
25 vodopivec luka 01:13:35 7 Slovenija
26 Jazbar Alessandro 01:14:12 35 Running Life Italija
27 Del Giusto Sara 01:14:17 52 ŠD MEDOKA Slovenija
28 Cepile Eva 01:14:55 55 CSI alpini udine Italija
29 Bazzeu Cristina 01:15:10 90 G. S. A. Pulfero Italija
30 LUBIANA PAOLO 01:15:13 6 Italija
31 Avanzini Filippo 01:16:01 14 GSD VALROSANDRA - TRIESTE Italija
32 Garlatti Costa Paolo 01:16:07 34 Italija
33 Kavcic Nezka 01:16:13 36 Next level coaching Slovenija
34 D'Elia Paolo 01:16:45 66 Atletica Monfalcone Italija
35 Plahuta Lučano 01:17:36 76 ŠD MAHLE Slovenija
36 Šter Matjaž 01:18:55 26 Slovenija
37 MILLO MAURIZIO 01:19:04 60 GSD VALROSANDRA Italija
38 Tullio Fabio 01:19:30 56 CSI alpini Udine Italija
39 Mauri Daniele 01:19:39 4 Italija
40 Franz Federico 01:19:41 43 GM Teenager Staranzano Italija
41 Candolo Remo 01:20:10 44 Jalmicco corse Italija
42 Popovic Rok 01:20:21 17 Fit klub Novo mesto Slovenija
43 AUBER DAVIDE 01:21:26 87 PODISTICA FIAMMA Italija
44 FONDA ANNA 01:22:13 3 ASD Generali Italija
45 BERNARDINI FRANCESCO 01:23:12 83 Italija
46 Prosen Primož 01:23:22 49 ŠD MEDOKA Slovenija
47 Novati Marco 01:24:27 86 Nessuno Italija
48 Visintin Riccardo 01:24:28 41 Evinrude Italija
49 Giacomini Roberto 01:24:38 15 GSD Val Rosandra Trieste Italija
50 Pagon Saša 01:24:41 45 ŠD Šentviška Gora Slovenija
51 MARUSIC Silvana 01:24:45 73 Running life Italija
52 MILANESE ANDREA 01:25:16 94 Italija
53 Pagavino Brunello 01:25:58 29 Skye Team Italija
54 Grorenc Jernej 01:26:38 48 ŠD MEDOKA Slovenija
55 Suttil Dennis Biby 01:26:42 13 ASD TREMENDI RUN Italija
56 Gabrijelčič Matej 01:27:33 79 Slovenija
57 Tomat Erica 01:28:25 62 Aquile friulane Italija
58 Piccoli Cristian 01:31:01 71 Italija
59 Pastori Roberto 01:31:25 16 GSD Val Rosandra Trieste Italija
60 Dugon Darja 01:31:56 51 ŠD MEDOKA Slovenija
61 Gurtner Paolo 01:32:49 40 G.S.D. VAL ROSANDRA Trieste Italija
62 Pecorari Alessandro 01:33:38 64 GoTriTeam Italija
63 Birsa Damjana 01:35:17 32 Slovenija
64 Žnidar Klemen 01:36:00 18 Slovenija
65 Nocent Maurizio 01:36:19 42 Slovenija
66 Marini Luca 01:36:32 70 Italija
67 Bolzon Patrizia 01:37:56 8 Gsds Campolongo tapogliano Italija
68 Di Lena Gianluca 01:38:42 78 Venezia Triathlon asd Italija
69 Zambiasi Clizia 01:39:02 65 GoTriTeam Italija
70 Pertoldi Loris 01:42:10 10 G.S.D.S. Campolongo Tapogliano Italija
71 Tomat Renato 01:42:57 63 Aquile friulane Italija
72 Pagavino Susanna 01:43:51 31 Skye Team Italija
73 GARGIULO ALESSANDRA 01:44:08 69 RUNNING LIFE Italija
74 Starri Siliana 01:44:43 39 G.S.D. VAL ROSANDRA Trieste Italija
75 Hrovatin Barbara 01:44:59 21 GSD Val Rosandra Trieste Italija
76 LEVI RUBEN 01:48:54 67 Italija
77 Skubic Jaka 01:52:24 22 Slovenija
78 Hafner Alenka 01:52:24 23 Slovenija
79 Tomasetig Eliana 01:56:17 30 Skye Team Italija
80 Furlan Oliviero 01:58:02 61 Gruppo Marciatori Gorizia Italija
81 Cuka Kavcic Sonja 02:00:52 37 TKA Slovenija
82 ZAPPATERRA LUCA 02:02:47 68 ATLETICA MONFALCONE Italija
83 Pez Moreno 02:05:22 9 Running Life Italija
84 Lenardon Sabrina 02:06:27 54 Running life Italija
85 Vascotto Roberto 02:12:21 82 ASD SENTIEROUNO Italija
86 ALBI NEVA 02:12:22 84 ASD SENTIEROUNO Italija
87 Jankovski Jane 02:21:15 47 ŠD MEDOKA Slovenija
88 UŠAJ KLARA 02:21:16 95 Slovenija
DNF Fruttero Maurizio --:--:-- 19 GSD Val Rosandra Trieste Italija
DNF Michielotto Dario --:--:-- 72 Running life Italija
DNF Struna Kristina --:--:-- 25 Krokar team Slovenija
DNF Santini Nicola --:--:-- 57 S1 Team Italija
DNF de Mottoni Tommaso --:--:-- 58 S1 Team Italija