Kraskros

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Skupna razvrstitev / Classifica generale



Skupno število uvrščenih tekmovalcev: 207

Vseh tekmovalcev:

Uvrstitev
Posizione
Tekmovalec
Concorrente
Čas
Tempo
Startna št.
Num. partenza
Kategorija
Categoria
Ekipa
Team
Država
Nazione
1 Pangos Boštjan 01:03:19 1 Slovenija
2 Vecchiet Matteo 01:04:37 176 Sportiamo Italija
3 Kenda Tomaž 01:10:31 112 Slovenija
4 Montanile Nicola 01:11:14 187 Italija
5 Strnad Simon 01:11:16 166 Šd Nanos Slovenija
6 POIANA EZIO 01:11:34 88 JALMICCO CORSE Italija
7 Pausin Enrico 01:11:41 102 Trieste atletica Italija
8 Lembo Alessandro 01:11:45 10 TEAM ALDO MORO PALUZZA Italija
9 Kristjan Ipavec 01:12:03 168 ŠD Nanos Podnanos Slovenija
10 Lindič Andrej 01:12:06 77 ŠD Postojna teče Slovenija
11 Sajovic Blaz 01:12:07 25 ProteusLab Slovenija
12 Marinč Mihael 01:13:16 17 KinMet Slovenija
13 Juvan Miha 01:13:33 181 Slovenija
14 Croatto Guido 01:13:36 147 Italija
15 Žnidaršič Aljoša 01:13:54 99 ML Team Slovenija
16 Karanović Nenad 01:14:27 193 Slovenija
17 VELIŠČEK ANDREJ 01:14:59 12 ŠD KRAŠKI TEKAČI Slovenija
18 Bone Marko 01:15:19 39 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
19 žnidar klemen 01:15:30 31 Šilt Slovenija
20 Razpotnik Simon 01:15:34 56 KGT Papež Slovenija
21 Perme Matevž 01:15:35 16 Slovenija
22 Stacul Flaviano 01:15:50 137 Italija
23 Geromet Roberto 01:21:22 144 Italija
24 colombo cristiano 01:21:49 21 Go Tri Team Italija
25 Rizzetto Gino 01:21:57 15 Cai Cim Sag Italija
26 Žibert Dejan 01:21:58 11 Amfibija Slovenija
27 Polanc Sebastjan 01:21:59 154 Slovenija
28 Habjan Franci 01:22:24 223 Amfibija Slovenija
29 Nocerino Elena 01:22:42 177 Fincantieri warstila Italija
30 Štiftar Jurij 01:23:03 43 Priprave 2020 Slovenija
31 GOLI ROK 01:23:15 64 ŠD MEDOKA Slovenija
32 GALLICI ANDREA 01:23:19 139 A.S.D. TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO Italija
33 Batistič Simon 01:23:21 174 ŠD Elektro Primorska Slovenija
34 Chert Lorenzo 01:23:29 114 Asd San Giacomo Italija
35 MALOVRH URŠKA 01:23:35 71 ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
36 Grgič Blaž 01:23:52 172 Slovenija
37 Gratton ALESSANDRA 01:24:29 117 G.M teenager Staranzano Italija
38 Babich Federica 01:25:02 54 GM Teenager Staranzano Italija
39 Grum Jernej 01:27:19 222 Slovenija
40 Rozman Denis 01:27:30 22 / Slovenija
41 Specosna Matteo 01:28:13 216 Italija
42 frittitta romedio 01:28:28 195 go tri team Slovenija
43 VIRGOLINI FABRIZIO 01:29:11 87 JALMICCO CORSE Italija
44 Petrizzo Fabio 01:29:16 34 Atletica Buja Italija
45 Poznič Jerca 01:29:22 148 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
46 Vidrih Klemen 01:29:35 190 Slovenija
47 Bolzicco Denis 01:29:36 213 Italija
48 Cecotto Massimo 01:29:37 150 Italija
49 PAGAVINO BRUNELLO 01:29:40 91 JALMICCO CORSE Italija
50 Gruden Maurizio 01:29:43 183 Fincantieri atletica Monfalcone Italija
51 Boletig Giordano 01:29:44 121 G.M teenager Staranzano Italija
52 PROSEN PRIMOŽ 01:29:57 67 ŠD MEDOKA Slovenija
53 SUGLIA FRANCESCO 01:30:17 30 GO TRI TEAM Italija
54 Cankar Uroš 01:30:17 41 Slovenija
55 Radivo Ana 01:30:21 101 ŠD 3šport Slovenija
56 LIČEN BENEDIKT 01:30:24 97 BOSOPOET Slovenija
57 STURNIG Giacomo 01:30:30 153 Campolongo Tapogliano Italija
58 BAJEC HERMAN 01:30:31 66 ŠD MEDOKA Slovenija
59 Božič Danilo 01:30:51 23 Slovenija
60 Cesca Stefano 01:31:07 52 CAI CIM SAG TRIESTE Italija
61 Mattiello Eugenia 01:31:07 164 Italija
62 Medessi Stefano 01:31:09 207 Italija
63 Pahor Vasja 01:31:11 93 Knauf insulation Slovenija
64 Pecolari Iris 01:31:12 199 Italija
65 Farkaš Mitja 01:31:18 75 Počasni a drzni Slovenija
66 Žulovec Aleš 01:31:44 5 Ni panike Slovenija
67 Samar Daniele 01:31:44 24 GoTriTeam Italija
68 Mikuž Patrik 01:31:46 40 Triatlon klub Eklimas Ajdvoščina Slovenija
69 Skubic Uroš 01:31:47 4 Ni panike Slovenija
70 Garlatti Costa Paolo 01:31:50 53 Italija
71 Čelesnik Tamara 01:31:52 182 Slovenija
72 Colombo Gabriel 01:31:54 200 Italija
73 Kolarič Rok 01:32:09 13 Ni panike Slovenija
74 Franco Maurizio 01:32:10 152 Italija
75 Schiavon Giacomo 01:32:11 171 Fincantieri- wartsila Italija
76 Smuk Boštjan 01:32:12 221 ŠD TURBO M Slovenija
77 Baggio Alessandro 01:32:13 179 Italija
78 Cepile Eva 01:32:14 37 G.S.Alpini Udine Italija
79 Ulaga Rok 01:32:15 220 Jazzy.si Slovenija
80 Fracasso Luca 01:32:16 8 Fluo Team Udine Italija
81 Claut Stefano 01:32:17 194 Italija
82 Bosa Maurizio 01:32:18 188 Italija
83 FRANCESCHINIS ANDREA 01:32:24 85 jalmicco corse Italija
84 Vogrig Denis 01:32:36 151 Italija
85 GROTTO MICHELE 01:32:46 83 JALMICCO CORSE Italija
86 cocetti roberto 01:33:02 73 valrosandra Italija
87 De Meo Francesco 01:33:04 208 ASD Evinrude Slovenija
88 MANTESE RAIMONDO 01:33:05 33 GO TRI TEAM Slovenija
89 Ušaj Damijan 01:33:06 20 ŠD Nanos- Podnanos Slovenija
90 Di Noto Antonio 01:33:06 189 San Giacomo Trieste Slovenija
91 Laganis Samuele 01:33:07 51 G.S. San Giacomo Italija
92 MAURO NICHOLAS 01:33:08 81 JALMICCO CORSE Italija
93 Dolejs MAURIZIO 01:33:09 134 Italija
94 Turnes Perez Ramon 01:33:15 76 Amfibija Slovenija
95 Vetrih Kristjan 01:33:25 78 Slovenija
96 CARNIELUTTI FRANCESCO 01:33:26 84 JALMICCO CORSE Italija
97 Demarchi Piero 01:33:32 136 Asd Evinrude Italija
98 Virgilio Paolo 01:33:33 180 Fincantieri Monfalcone Italija
99 PATERNOSTER EVA 01:33:35 29 GSD VALROSANDRA TRIESTE Italija
100 Montagner Luca 01:33:53 146 Italija
101 Spollero Simone 01:33:58 138 Italija
102 Kompara Aleksander 01:34:12 42 Počasni a Drzni Slovenija
103 Sturnig Enrico 01:34:25 6 G.S.D.S. Campolongo Tapogliano Italija
104 DEL GIUSTO SARA 01:34:35 65 ŠD MEDOKA Slovenija
105 Vidmar Gašper 01:34:39 18 Dravlje Slovenija
106 Tullio Fabio 01:34:40 36 Atletica Buja Italija
107 MISLEJ SLAVKO 01:34:49 59 ŠD MEDOKA Slovenija
108 Romano Rocco 01:34:56 165 Italija
109 Poiani Renzo 01:35:27 184 Italija
110 Mucioni Giovanna 01:35:33 159 Italija
111 Marusic Silvana 01:35:38 143 Italija
112 Lamovec Urška 01:35:54 47 Pedagoška fakulteta Slovenija
113 POŽARNIK TATJANA 01:36:01 60 ŠD MEDOKA Slovenija
114 Giacomini Roberto 01:36:07 38 GSD Val Rosandra Trieste Italija
115 Kozovič Marko 01:36:09 173 Slovenija
116 Ordinanovich Clara 01:36:09 212 Italija
117 Damiami Giada 01:36:21 113 992running Italija
118 ŠTRITOF RADKO 01:36:53 126 Slovenija
119 GORENC JERNEJ 01:36:57 58 ŠD MEDOKA Slovenija
120 KERŠMANC JERNEJ 01:37:33 69 ŠD MEDOKA Slovenija
121 Comino Andreja 01:37:40 129 Slovenija
122 AUBER DAVIDE 01:37:43 210 PODISTICA FIAMMA Italija
123 Umek Polona 01:38:09 104 Slovenija
124 COCETTA MARCO VALENTINO 01:38:26 86 JALMICCO CORSE Italija
125 Masci Lorenzo 01:38:39 209 San giacomo Trieste Italija
126 KOPŠE Klemen 01:38:51 175 Slovenija
127 Škafar Novak Urška 01:39:15 185 Amfibija Slovenija
128 De Clara Ricky 01:39:44 140 Italija
129 De Metrio Daniela 01:39:45 7 Fluo Team Udine Slovenija
130 Gurtner Paolo 01:39:47 125 GSD VALROSANDRA Italija
131 Ušaj Ksenija 01:40:31 55 ŠD Nanos Podnanos Slovenija
132 PROSEN META 01:40:47 68 ŠD MEDOKA Slovenija
133 KOKELJ DENIS 01:40:48 70 ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
134 Hrovatin Erika 01:40:54 169 ASD Boramultisportirieste Italija
135 Pecorari Alessandro 01:40:58 110 Go Tri team Italija
136 Sola Anna 01:41:02 191 Run4fia Italija
137 Schiavo Fabio 01:41:08 155 Italija
138 Coslovich Alessandro 01:41:45 141 Italija
139 Miicheloto Dario 01:42:52 142 Italija
140 Fruttero Maruzio 01:44:01 161 Italija
141 Pudgar Erna 01:44:56 98 Naše poti Slovenija
142 Marega Daniela 01:45:10 211 Eastside Triathlon Gorizia Italija
143 Bužinel Marko 01:45:11 219 Slovenija
144 Černe Matej 01:45:42 103 Slovenija
145 Girardi Marco 01:46:08 203 Italija
146 Jemec Opeka Romana 01:46:26 46 Izišport Slovenija
147 Picinich Stefano 01:46:53 132 Italija
148 Zambiasi Clizia 01:46:54 111 Go Tri team Italija
149 Rossi Alessandra 01:47:16 28 Keep Moving Italija
150 Nocerino Antonio 01:47:23 178 Fincantieri Wartsila Italija
151 Mauri Daniele 01:47:26 227 Italija
152 Kosmač Primož 01:47:43 108 Trhle veje Slovenija
153 De Gregorio Calogero 01:47:44 120 G.M teenager Staranzano Italija
154 Leonarduzzi Patrizia 01:47:45 186 Italija
155 Pasqualini Alessandro 01:48:12 119 G.M Teenager Staranzano Italija
156 Mržek Maks 01:48:27 202 Slovenija
157 Potočnik Alenka 01:48:28 19 Slovenija
158 Davi Consuelo 01:48:36 225 Italija
159 Kompara Karmen 01:48:38 79 Slovenija
160 Crevatin Debora 01:48:40 167 Italija
161 Vrbec Danijel 01:48:43 44 MM trening team Slovenija
162 Querel Monica 01:48:51 133 Italija
163 Silič Tina 01:48:52 201 Slovenija
164 Boscarol Michela 01:48:55 131 Italija
165 Dean Paolo 01:50:11 145 Italija
166 Scarel Edi 01:50:12 122 G.M Teenager Staranzano Italija
167 Ellero Paola 01:50:14 35 Atletica Buja Italija
168 Šuligoj Natja 01:50:18 94 Slovenija
169 Pauletig Paola 01:50:50 160 X-Bionic Running team Italija
170 Pavlin Rosvita 01:51:01 45 Slovenija
171 Taschieli Norma 01:52:10 163 Italija
172 MEZGEC VANDA 01:52:37 95 ŠD GRIVE Slovenija
173 SILIČ RADOMIR 01:52:38 96 ŠD GRIVE Slovenija
174 Resen Giorgia 01:52:38 196 Italija
175 Kavčič Ivan 01:52:39 215 Slovenija
176 Tosolini Matteo 01:52:40 49 - Italija
177 Canavero Silvia 01:52:45 9 Silvia Ines Caterina Canavero Slovenija
178 Zanin Barbara 01:52:45 149 Italija
179 Muhič Damijan 01:53:09 27 MM trening team Slovenija
180 Starc Rok 01:54:04 100 Slovenija
181 PESENTI MONICA 01:54:13 48 GO TRI TEAM Italija
182 Boschian Michele 01:55:24 116 Italija
183 Tabaro Paolo 01:55:59 205 Italija
184 TOMASETIG ELIANA 01:56:26 90 JALMICCO CORSE Italija
185 Demeo Giugliano 01:56:32 217 Italija
186 Modanese Serena 01:56:53 218 Italija
187 Soavi Chiara 01:56:57 123 EVINRUDE Italija
188 Ruzzler Marino 01:58:42 162 Italija
189 Starri Siliana 02:00:55 124 GSD VALROSANDRA Italija
190 Volk Carmen 02:00:56 206 Hrvaška
191 Kralj Aleksandra 02:02:12 105 KinVital Slovenija
192 Žagar Andraž 02:02:13 106 KinVital / Blisk Slovenija
193 Gornjec Tatjana 02:02:26 128 Slovenija
194 FURLAN OLIVIERO 02:03:49 89 JALMICCO CORSE Italija
195 Clemente Luca 02:04:11 224 Italija
196 Žbogar Nataša 02:06:46 130 Slovenija
197 GRUNTAR IRENA 02:11:29 61 ŠD MEDOKA Slovenija
198 Milic Jadranka 02:12:00 118 G.M Teenager Staranzano Italija
199 Čuk Kavčič Sonja 02:12:20 214 Slovenija
200 JANKOVSKI JANE 02:13:51 72 ŠD MEDOKA Slovenija
201 MARIN ERIKA 02:15:30 50 - Slovenija
202 Tulliach Matteo 02:15:31 204 Italija
203 Kosmač Alenka 02:16:13 107 Urbani tekači Slovenija
204 Bevčič Nevenka 02:17:09 127 Naše poti Slovenija
205 Zappaterra Luca 02:27:22 156 Fincantieri atletica Monfalcone Italija
206 Rooson Roberta 02:27:23 158 Italija
207 STUBELJ IRIS 02:27:26 92 ŠD MEDOKA Slovenija
DNF trampus adriano --:--:-- 115 sagrado Italija
DNF Mrzlikar Sebastjan --:--:-- 3 Ni panike Slovenija
DNF Čehovin Marjeta --:--:-- 14 Slovenija
DNF Fabijan Anja --:--:-- 32 Počasni a drzni Slovenija
DNF PLEVNIK Aljaž --:--:-- 26 Slovenija
DNF VINDIŠ ALENKA --:--:-- 57 ŠD MEDOKA Slovenija
DNF ŠIFRAR MOJCA --:--:-- 62 ŠD MEDOKA Slovenija
DNF Škerl Janika --:--:-- 109 Burjasport Italija
DNF ursic paolo --:--:-- 74 san giacomo Italija
DNF Biffis Daniela --:--:-- 170 Fincantieri- wartsila Italija
DNF PAGAVINO FILIPPO --:--:-- 82 JALMICCO CORSE Italija
DNF Braz Alan --:--:-- 192 Podistica fiamma Italija
DNF Golob Niko --:--:-- 80 Slovenija
DNF Nardin Dimitri --:--:-- 157 Slovenija
DNF Fonda Anna --:--:-- 226 Italija
DNF Colombo Iris --:--:-- 197 Italija
DNF Kovic Sara --:--:-- 198 Slovenija