Kraskros

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Skupna razvrstitev / Classifica generale



Skupno število uvrščenih tekmovalcev: 100

Vseh tekmovalcev:

Uvrstitev
Posizione
Tekmovalec
Concorrente
Čas
Tempo
Startna št.
Num. partenza
Kategorija
Categoria
Ekipa
Team
Država
Nazione
1 Žontar Aleš 01:01:54 236 ŠD Nanos/Podnanos Slovenija
2 Lavrenčič Urban 01:03:09 274 ŠD Nanos Podnanos Slovenija
3 Pangos Boštjan 01:03:59 273 Slovenija
4 Klančnik Janez 01:04:44 224 TriPustolovec Slovenija
5 cauz francesco 01:07:01 188 liger team Italija
6 Turel Giorgio 01:07:37 270 Italia
7 saksida marko 01:07:50 200 Slovenija
8 Marinč Mihael 01:08:21 28 ŠD Log Zaplana Slovenija
9 Škulj Miha 01:08:37 250 Slovenija
10 Razpotnik Simon 01:08:59 183 KGT Papež Slovenija
11 Poiana Ezio 01:10:29 252 Italia
12 Škrlj Maja 01:10:35 194 Slovenija
13 Molinari Rudy 01:10:52 259 UC Caprivesi Italia
14 Likar Anej 01:13:07 257 ŠD NANOS PODNANOS Slovenija
15 KARANOVIČ NENAD 01:15:48 37 Slovenija
16 KRŽIŠNIK ALJOŠA 01:15:49 204 MATJAŽ D.O.O. Slovenija
17 Hvalic Massimo 01:16:32 231 Italia
18 Pintar Uroš 01:16:55 10 ENDorFIN Slovenija
19 Jamšček Nejc 01:16:59 244 Slovenija
20 Spagnolli Diego 01:17:29 214 G.S.D. VAL GLERIS PONTEBBA Italija
21 Pisk Saša 01:17:33 203 ŠD BIBA Idrija Slovenija
22 beraldo gianni 01:17:34 202 fincantieri monfalcone Italija
23 Grošelj Aleš 01:17:38 240 Slovenija
24 Smuk Boštjan 01:17:54 219 Turbo M šd Slovenija
25 Skočir Bojan 01:19:13 209 3K Šport Slovenija
26 Viotto Emanuelle 01:19:21 233 Italia
27 Grum Jernej 01:22:17 218 Infiniti kd Slovenija
28 Malavašič Martin 01:23:12 198 ŠD Log-Zaplana Slovenija
29 Crisci Sara 01:23:16 210 AR Fincantieri Italija
30 Moras Silva 01:23:20 263
31 cocetti roberto 01:23:28 223 Italija
32 Itri Andrea 01:23:37 251 Italia
33 KOVIC IGOR 01:23:49 241 Italija
34 Brezar Edoardo 01:24:11 229 A.S.D. GRUPPO GENERALI Italija
35 Capon Roberta 01:24:22 230 A.S.D. GRUPPO GENERALI Italija
36 Fracasso Luca 01:24:27 260 Fluo Team Udine Italija
37 Premrov Nejc 01:24:55 222 Slovenija
38 Gabas Daniele 01:25:01 237 Italia
39 Geromet Roberto 01:25:07 212 Italia
40 marcuzzi MASSIMO 01:25:50 243 ASD Gruppo Generali Italija
41 rizzetto gino 01:26:24 192 Trieste Atletica Italija
42 Gasser Moreno 01:26:27 266 Italia
43 Samec Jur 01:27:09 254 W2RIRFUG Slovenija
44 Marcuzzi Marco 01:27:14 228 Italia
45 AUBER DAVIDE 01:27:47 242 Individuale Italija
46 Gosparini Andrea 01:28:06 221 Italia
47 Rot Saša 01:28:12 184 TK UTRIP Slovenija
48 Furlan Sergio 01:28:49 213 Italia
49 Biffis Daniela 01:29:31 186 Liger Team Running Italija
50 Cumin Giuseppe 01:29:34 264 Italia
51 Milani Gianfranco 01:29:36 245 Italia
52 Aruffo Alberto 01:30:10 253 Italia
53 Šulin Zvonko 01:30:14 238 Slovenija
54 Sabatini Antonella 01:30:37 262 Maraton ACLI Chieti Italia
55 Bole Andrej 01:30:38 215 Slovenija
56 Drnovšek Bojan 01:30:58 235 Slovenija
57 Marušič Štefan 01:31:09 193 Slovenija
58 Aldrigo Fabio 01:31:12 256 Italia
59 Poberaj Kristjan 01:31:17 239 Slovenija
60 Rebek Sebastjan 01:31:21 277 Slovenija
61 Marizza Edi 01:31:23 220 Italia
62 Tomat Erica 01:31:28 271 Italia
63 Zanova Meri 01:33:20 265 Italia
64 Snedec Franci 01:33:51 195 Canifit team Slovenija
65 Grum Petra 01:33:55 217 Infiniti Slovenija
66 Trebian Diego 01:34:13 246 Italia
67 Cadel Massimo 01:35:31 267 Italia
68 Mikuž Beti 01:36:00 185 / Slovenija
69 Morsan Andrea 01:36:29 269 Italia
70 De Metrio Daniela 01:36:46 261 Fluo Team Udine Italija
71 Rebek Iris 01:38:28 276 Slovenija
72 Schiavo Fabio 01:38:42 211 Italia
73 Antonelli Marco 01:40:11 201 Italia
74 DEAN PAOLO 01:40:18 197 RUNNING CLUB 2 MONFALCONE Slovenija
75 Kaluža Ana 01:40:31 255 Slovenija
76 Coselli Mauro 01:42:27 258 Fiamma Trieste Italija
77 PAHOR DEBORAH 01:44:18 272 Italija
78 Silić Radomir 01:44:19 249 Slovenija
79 Drnovšek ANJA 01:45:12 190 Slovenija
80 Perissini Paolo 01:45:17 206 Italia
81 Perissin Serenella 01:46:16 216 Italia
82 Ves Blažka 01:46:33 5 Despacito Slovenija
83 Rogan Franc 01:47:59 227 Slovenija
84 Mezgec Vanda 01:47:59 248 Slovenija
85 Kosmač Primož 01:48:07 278 Slovenija
86 Budigin David 01:48:07 247 Italia
87 Fogar Monica 01:49:37 268 Italia
88 Borovnik Gašper 01:50:01 275 Slovenija
89 Montanari Mauro 01:51:58 207 Italia
90 Kavčič Ivan 01:52:19 226 Slovenija
91 DI PAOLO ANTONIO 01:52:54 38 BREMA RUNNING TEAM Italija
92 Varesano Caterina 01:56:29 191 ASD Bora Multisport Trieste Italija
93 Carvone Gabriella 01:58:11 208 Italia
94 Bregar Urška 02:05:37 2 Slovenija
95 Morsut Gulia 02:07:44 234 Italia
96 Čuk Kavčič Sonja 02:16:10 225 Slovenija
97 Kosmač Alenka 02:16:13 196 Slovenija
98 Tomasin Lorena 02:20:43 205 Italia
99 Viotto Daniela 02:20:43 232 Italia
100 biffis riccardo 03:02:55 187 Italija
DNF Čelesnik Tamara --:--:-- 189 ŠKD Mekinje Slovenija