Kraskros

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE | LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI | LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI | REZULTATI / CLASSIFICHE

Skupna razvrstitev / Classifica generale



Skupno število uvrščenih tekmovalcev: 119

Vseh tekmovalcev:

Uvrstitev
Posizione
Tekmovalec
Concorrente
Čas
Tempo
Startna št.
Num. partenza
Kategorija
Categoria
Ekipa
Team
Država
Nazione
1 Pangos Boštjan 01:00:00 89 Kompanja Slovenija
2 Klančnik Janez 01:04:25 1 Olimpija TK Slovenija
3 Štenkler Denis 01:06:11 69 TK Šmarnogorska naveza Slovenija
4 Pagavino Filippo 01:07:03 59 Podismo Buri Italija
5 Cociani Alessandro 01:07:16 93 Fincantieri Italija
6 Trampus Alessandro 01:07:18 82 Team Aldo Moro Paluzza Italija
7 Juvan Miha 01:07:58 101 ŠD Metek Slovenija
8 Turel Giorgio 01:08:01 108 GSA Pulfero Italija
9 Abram Marko 01:09:11 26 Slovenija
10 Pausin Enrico 01:10:03 64 Trieste atletica Italija
11 Karanović Nenad 01:11:10 72 Slovenija
12 Brence Damjan 01:11:11 80 Vine-team slovenija
13 Jerala Borut 01:11:25 33 Čez_Drn_in_Strn Slovenija
14 Jerala Filip 01:12:10 32 Čez_Drn_in_Strn Slovenija
15 Leban Marko 01:12:47 81 DLG Lazec Slovenija
16 Žnidaršič Aljoša 01:12:55 2 Slovenija
17 Vodopivec Erik 01:15:04 87 / Slovenija
18 Novelli Luca 01:17:33 76 ASD Maraton Italija
19 Žnidar Klemen 01:17:34 41 Šilt Slovenija
20 Bone Marko 01:18:57 29 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
21 Drašler Varineja 01:19:11 27 Slovenija
22 Spagnolli Diego 01:19:50 71 G.S.D. VAL GLERIS PONTEBBA Italija
23 Pavšič Peter 01:19:59 51 Slovenija
24 Pintar Uroš 01:20:35 24 ENDorFIN Slovenija
25 Trampus Adriano 01:20:37 52 Sagrado Italija
26 Rizzetto Gino 01:20:54 35 Trieste Atletica Italija
27 Grgic Blaz 01:20:55 113 rolanje.eu Slovenija
28 Virgilio Paolo 01:21:20 68 Bora Multisport Trieste Italija
29 REBEC GAL 01:21:24 6 ŠD MEDOKA Slovenija
30 Biffis Daniela 01:21:28 97 Boramultisporttrieste Italija
31 Mravlje MMarko 01:21:42 63 Mapro Žiri Slovenija
32 Potrč Martina 01:22:17 112 Slovenija
33 Kolenc Samo 01:22:21 62 ŠD Kotredež Slovenija
34 JAZBAR ALESSANDRO 01:22:25 49 PODISMO BUTTRIO Italija
35 Fracasso Luca 01:23:01 44 Fluo Team Udine Italija
36 BANDELJ ANDREJ 01:23:09 19 Slovenija
37 Miniussi Michela 01:23:32 99 Fincantieri atletica Monfalcone Italija
38 SFERCH LUCA 01:24:11 42 BORA MULTISPORT TRIESTE Slovenija
39 Jerala Marjeta 01:24:13 34 Čez_Drn_in_Strn Slovenija
40 Tesolin Enzo 01:24:14 88 Italija
41 WINTER Paolo 01:25:04 38 GSD Val Rosandra Trieste Italija
42 Grum Jernej 01:25:09 110 Infiniti.kd Slovenija
43 Torkar Saša 01:25:44 22 TK UTRIP Slovenija
44 SCHIAVON GIACOMO 01:25:50 66 FINCANTIERI WARTSILA Italija
45 Cotič Primož 01:26:05 23 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
46 LUDOVINI MARCO 01:26:12 50 A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE Italija
47 Bratina Rafaele 01:27:02 60 CAI CIM SAG Italija
48 Bole Andrej 01:27:15 67 Slovenija
49 Dentesano Cristian 01:27:25 84 MTB Friuli Italija
50 VALANT FRENK 01:27:39 17 ŠD MEDOKA Slovenija
51 Pinzel Valentina 01:28:18 94 Fincantieri Italija
52 Glosovich Giugliano 01:28:34 92 Italija
53 Grampovčan Maja 01:28:45 90 ŠRD Omega Air Slovenija
54 Novati Marco 01:29:00 45 Nessuno Italija
55 millo maurizio 01:29:01 46 asd valrosandra Italija
56 Giurissa Lorena 01:29:09 78 G.S. VAL ROSANDRA Italija
57 Snedec Franci 01:29:20 3 Canifit team Slovenija
58 crapiz giulio 01:29:39 79 gruppo marciatori gorizia Slovenija
59 Tulloni Giovanna 01:29:42 57 Italija
60 Božič Danilo 01:31:30 95 JABO Slovenija
61 Bubek Alen 01:31:40 122 Slovenija
62 Cassan Andrea 01:31:42 40 runcard Italija
63 Gašperšič Gregor 01:31:44 98 Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc Slovenija
64 Cesca Stefano 01:32:24 48 CAI CIM SAG TRIESTE Italija
65 Kovšca Uroš 01:32:36 121 Slovenija
66 BERTOCCHI ALESSANDRO 01:32:41 47 BORAMULTISPORTRIESTE Italija
67 Bevilacqua Stefano 01:33:25 109 Italija
68 Cadel Massimo 01:33:29 115 Tremendi run Italija
69 PATERNOSTER EVA 01:33:39 54 GSD VALROSANDRA TRIESTE Italija
70 Bon Tiziano 01:33:59 58 Gruppo marciiatori Gorizia Italija
71 Giacomini Roberto 01:34:21 37 GSD Val Rosandra Trieste Italija
72 Čelesnik Tamara 01:34:51 102 ŠD Metek Slovenija
73 Michielotto Dario 01:35:14 55 Runcard Slovenija
74 MARUSIC SILVI 01:35:15 56 Runcard Slovenija
75 Tancar Marko 01:35:43 28 Slovenija
76 Bosch Massimiliano 01:36:16 106 trenewdi run Italija
77 Janolla Meri 01:36:16 106 Tremendi Italija
78 Peroni Marzia 01:36:23 116 Tremendi Italija
79 Drašler Nataša 01:36:33 30 Slovenija
80 Paulette Ezio 01:36:55 107 Italija
81 Hladnik Barbara 01:37:51 21 Atletsko društvo Olimpik Slovenija
82 Surace Fabio 01:37:51 103 gsd val rosandra Italija
83 Grum Petra 01:37:59 111 Infinti Slovenija
84 Angelini Massimo 01:38:13 70 Boramultisporttrieste Italija
85 VINDIŠ ALENKA 01:38:18 9 ŠD MEDOKA Slovenija
86 SELAN DAŠA 01:39:19 10 ŠD MEDOKA Slovenija
87 De Metrio Daniela 01:40:00 43 Fluo Team Udine Italija
88 Tabaro Paolo 01:41:40 124 Italija
89 Morsan Andrea 01:42:39 105 Italija
90 MISELJ SLAVKO 01:44:01 8 ŠD MEDOKA Slovenija
91 Kocjancic Lara 01:44:04 100 Bora multi sport trieste Italija
92 Coslovich Alessandro 01:44:48 36 Italija
93 Dobrovoljc Andreja 01:45:14 31 Tek.si Slovenija
94 Umek Polona 01:45:15 20 Slovenija
95 GORENC JERNEJ 01:45:30 5 ŠD MEDOKA Slovenija
96 GRAŠIČ DUNJA 01:45:48 15 ŠD MEDOKA Slovenija
97 Hrovatin Erika 01:47:18 25 Boramultisport Italija
98 Varesano Caterina 01:47:45 96 ASD BORA MULTISPORTRIESTE Italija
99 Girardi Marco 01:49:09 73 Evinrude
100 Floreanim Michele 01:49:58 123 Italija
101 Giberna Gulia 01:51:16 86 Bora multi sport trieste Italija
102 Giberna Paolo 01:51:17 85 Bora multi sport trieste Italija
103 Ferletič Helena 01:51:52 83 Slovenija
104 Fogar Monica 01:52:28 114 Tremendi Italija
105 Kosmač Primož 01:55:49 117 Slovenija
106 VIOLA PAOLO 01:55:57 53 TRIESTE ATLETICA Italija
107 KRASNIK SIMONA 01:58:30 12 ŠD MEDOKA Slovenija
108 Tulliach Matteo 01:58:52 75 Evinrude Italija
109 ŠIFRAR MOJCA 02:00:06 11 ŠD MEDOKA Slovenija
110 Jarc Zdenka 02:01:39 91 Slovenija
111 Svagelj Martina 02:05:30 65 Fincantieri Wärtsilä Italija
112 Rondi Valentina 02:09:42 74 ASD Evinrude Italija
113 BEGIĆ SABINA 02:17:21 16 ŠD MEDOKA Slovenija
114 Durgar Mojca 02:17:22 120 M&T Slovenija
115 GRUNTAR IRENA 02:17:23 14 ŠD MEDOKA Slovenija
116 JANKOVSKI JANE 02:17:24 18 ŠD MEDOKA Slovenija
117 Kosmač Alenka 02:19:54 118 Slovenija
118 SEMOLIC Antonella 02:20:55 39 GSD Val Rosandra Trieste Italija
119 Krog Tina 02:20:58 119 Ekipa M&T Slovenija
DNF cocetti roberto --:--:-- 4 gsd valrosandra Italija
DNF PROSEN PRIMOŽ --:--:-- 7 ŠD MEDOKA Slovenija
DNF KAMIN ANDREJA --:--:-- 13 ŠD MEDOKA Slovenija
DNF Clon Elisa --:--:-- 77 Evoluzione nordica Italija
DNF Vovk Samo --:--:-- 61 Slovenija