Kraskros

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE   |   LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI   |   LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI   |   REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista prijavljenih / Elenco iscritti

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 265

Zap.
št.
Tekmovalec Klub Država
Fanti (ragazzi) do 17 let (do/fino 2003)
1 PECORARI IRIS Go Tri Team Italija
2 MUSIO GABRIEL Go Tri Team Italija
3 SUGLIA FRANCESCO GO TRI TEAM Italija
4 COLOMBO GABRIEL Italija
Moški (uomini) 18-29 let (2002 - 1991)
1 MRZLIKAR SEBASTJAN Ni panike Slovenija
2 PERME MATEVž Slovenija
3 BONE MARKO Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
4 MIKUž PATRIK Triatlon klub Eklimas Ajdvoščina Slovenija
5 STARC ROK Slovenija
6 SPOLLERO SIMONE Italija
7 KOPŠE KLEMEN Slovenija
Moški (uomini) 30-39 let (1990 - 1981)
1 KRENKER ANDREJ šd METEK Slovenija
2 LAVRENčIč URBAN ŠD Nanos Podnanos Slovenija
3 PANGOS BOšTJAN Slovenija
4 SKUBIC UROš Ni panike Slovenija
5 ŽULOVEC ALEš Ni panike Slovenija
6 LEMBO ALESSANDRO TEAM ALDO MORO PALUZZA Italija
7 VELIŠČEK ANDREJ ŠD KRAŠKI TEKAČI Slovenija
8 KOLARIč ROK Ni panike Slovenija
9 MARINč MIHAEL KinMet Slovenija
10 ROZMAN DENIS / Slovenija
11 SAMAR DANIELE GoTriTeam Italija
12 SAJOVIC BLAZ ProteusLab Slovenija
13 PLEVNIK ALJAž Slovenija
14 žNIDAR KLEMEN Šilt Slovenija
15 MANTESE RAIMONDO GO TRI TEAM Slovenija
16 CANKAR UROš Slovenija
17 TOSOLINI MATTEO - Italija
18 RAZPOTNIK SIMON KGT Papež Slovenija
19 KERŠMANC JERNEJ ŠD MEDOKA Slovenija
20 VETRIH KRISTJAN Slovenija
21 MAURO NICHOLAS JALMICCO CORSE Italija
22 ŽAGAR ANDRAž KinVital / Blisk Slovenija
23 KENDA TOMAž Slovenija
24 CHERT LORENZO Asd San Giacomo Italija
25 TRAMPUS ADRIANO sagrado Italija
26 GALLICI ANDREA A.S.D. TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO Italija
27 MONTAGNER LUCA Italija
28 VOGRIG DENIS Italija
29 STURNIG GIACOMO Campolongo Tapogliano Italija
30 NARDIN DIMITRI Slovenija
31 SCHIAVON GIACOMO Fincantieri- wartsila Italija
32 VECCHIET MATTEO Sportiamo Italija
33 MONTANILE NICOLA Italija
34 VIDRIH KLEMEN Slovenija
35 FRITTITTA ROMEDIO go tri team Slovenija
36 MRžEK MAKS Slovenija
37 GIRARDI MARCO Italija
38 TULLIACH MATTEO Italija
39 MEDESSI STEFANO Italija
Moški (uomini) 40-49 let (1980 - 1971)
1 PAGAVINO FILIPPO Vegan Runners Italija
2 FUMIS PAOLO Sport Makes It Italija
3 OBERSTAR JERNEJ Slovenija
4 KLOBUčAR JURE Holba group Slovenija
5 BRIZZI GIANLUCA LEONARDO Trieste Atletica Italija
6 DEL GIUSTO SARA Naše poti Slovenija
7 BELLANI LUCA PODISTICA FIAMMA Italija
8 IPAVEC KRISTJAN ŠD Nanos Podnanos Slovenija
9 PLAINO ALESSANDRO Italija
10 STURNIG ENRICO G.S.D.S. Campolongo Tapogliano Italija
11 ŽIBERT DEJAN Amfibija Slovenija
12 RIZZETTO GINO Cai Cim Sag Italija
13 MUHIč DAMIJAN MM trening team Slovenija
14 PETRIZZO FABIO Atletica Buja Italija
15 TULLIO FABIO Atletica Buja Italija
16 KOMPARA ALEKSANDER Počasni a Drzni Slovenija
17 VRBEC DANIJEL MM trening team Slovenija
18 LAGANIS SAMUELE G.S. San Giacomo Italija
19 GARLATTI COSTA PAOLO Italija
20 GORENC JERNEJ ŠD MEDOKA Slovenija
21 MISLEJ SLAVKO ŠD MEDOKA Slovenija
22 GOLI ROK ŠD MEDOKA Slovenija
23 PROSEN PRIMOŽ ŠD MEDOKA Slovenija
24 KOKELJ DENIS ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
25 JANKOVSKI JANE ŠD MEDOKA Slovenija
26 URSIC PAOLO san giacomo Italija
27 FARKAš MITJA Počasni a drzni Slovenija
28 LINDIč ANDREJ ŠD Postojna teče Slovenija
29 GOLOB NIKO Slovenija
30 PAGAVINO FILIPPO JALMICCO CORSE Italija
31 GROTTO MICHELE JALMICCO CORSE Italija
32 CARNIELUTTI FRANCESCO JALMICCO CORSE Italija
33 FRANCESCHINIS ANDREA jalmicco corse Italija
34 PAHOR VASJA Knauf insulation Slovenija
35 ŽNIDARšIč ALJOšA ML Team Slovenija
36 PAUSIN ENRICO Trieste atletica Italija
37 ČERNE MATEJ Slovenija
38 PECORARI ALESSANDRO Go Tri team Italija
39 DAMIAMI GIADA 992running Italija
40 BOSCHIAN MICHELE Italija
41 DE GREGORIO CALOGERO G.M teenager Staranzano Italija
42 PICINICH STEFANO Italija
43 DOLEJS MAURIZIO Italija
44 DEMARCHI PIERO Asd Evinrude Italija
45 DE CLARA RICKY Italija
46 MIICHELOTO DARIO Italija
47 CECOTTO MASSIMO Italija
48 ZAPPATERRA LUCA Fincantieri atletica Monfalcone Italija
49 ROMANO ROCCO Italija
50 KRISTJAN IPAVEC ŠD Nanos Podnanos Slovenija
51 GRGIč BLAž Slovenija
52 KOZOVIč MARKO Slovenija
53 BAGGIO ALESSANDRO Italija
54 VIRGILIO PAOLO Fincantieri Monfalcone Italija
55 JUVAN MIHA Slovenija
56 GRUDEN MAURIZIO Fincantieri atletica Monfalcone Italija
57 BRAZ ALAN Podistica fiamma Italija
58 KARANOVIć NENAD Slovenija
59 CLAUT STEFANO Italija
60 TABARO PAOLO Italija
61 DE MEO FRANCESCO ASD Evinrude Slovenija
62 MASCI LORENZO San giacomo Trieste Italija
63 SPECOSNA MATTEO Italija
64 DEMEO GIUGLIANO Italija
65 BUžINEL MARKO Slovenija
66 ULAGA ROK Jazzy.si Slovenija
67 SMUK BOšTJAN ŠD TURBO M Slovenija
68 GRUM JERNEJ Slovenija
69 HABJAN FRANCI Amfibija Slovenija
Moški (uomini) 50-59 let (1970 - 1961)
1 L G - Slovenija
2 JOVANOVIč UROš Hrastnik Slovenija
3 SNEDEC FRANCI Canifit team Slovenija
4 BERTOCCHI ALESSANDRO CAI CIM SAG TRIESTE Italija
5 CROATTO GUIDO Italija
6 FRACASSO LUCA Fluo Team Udine Italija
7 UšAJ DAMIJAN ŠD Nanos- Podnanos Slovenija
8 COLOMBO CRISTIANO Go Tri Team Italija
9 ŠTIFTAR JURIJ Priprave 2020 Slovenija
10 CESCA STEFANO CAI CIM SAG TRIESTE Italija
11 BAJEC HERMAN ŠD MEDOKA Slovenija
12 COCETTI ROBERTO valrosandra Italija
13 TURNES PEREZ RAMON Amfibija Slovenija
14 COCETTA MARCO VALENTINO JALMICCO CORSE Italija
15 POIANA EZIO JALMICCO CORSE Italija
16 LIČEN BENEDIKT BOSOPOET Slovenija
17 KOSMAč PRIMOž Trhle veje Slovenija
18 MILIC JADRANKA G.M Teenager Staranzano Italija
19 PASQUALINI ALESSANDRO G.M Teenager Staranzano Italija
20 BOLETIG GIORDANO G.M teenager Staranzano Italija
21 GURTNER PAOLO GSD VALROSANDRA Italija
22 ŠTRITOF RADKO Slovenija
23 STACUL FLAVIANO Italija
24 COSLOVICH ALESSANDRO Italija
25 GEROMET ROBERTO Italija
26 CROATTO GUIDO Italija
27 POLANC SEBASTJAN Slovenija
28 STRNAD SIMON Šd Nanos Slovenija
29 BATISTIč SIMON ŠD Elektro Primorska Slovenija
30 DI NOTO ANTONIO San Giacomo Trieste Slovenija
31 AUBER DAVIDE PODISTICA FIAMMA Italija
32 CLEMENTE LUCA Italija
Moški (uomini) nad 60 (1960-)
1 DEBENEC BOJAN Dravlje Slovenija
2 REščIč IGOR šd 3 šport koper Slovenija
3 VIDMAR GAšPER Dravlje Slovenija
4 BOžIč DANILO Slovenija
5 GIACOMINI ROBERTO GSD Val Rosandra Trieste Italija
6 VIRGOLINI FABRIZIO JALMICCO CORSE Italija
7 FURLAN OLIVIERO JALMICCO CORSE Italija
8 PAGAVINO BRUNELLO JALMICCO CORSE Italija
9 SILIČ RADOMIR ŠD GRIVE Slovenija
10 SCAREL EDI G.M Teenager Staranzano Italija
11 DEAN PAOLO Italija
12 FRANCO MAURIZIO Italija
13 SCHIAVO FABIO Italija
14 FRUTTERO MARUZIO Italija
15 RUZZLER MARINO Italija
16 NOCERINO ANTONIO Fincantieri Wartsila Italija
17 POIANI RENZO Italija
18 BOSA MAURIZIO Italija
19 KAVčIč IVAN Slovenija
Dekleta (ragazze) do 17 let (do/fino 2003)
1 PECORARI IRIS Go Tri team Italija
2 PECORARI IRIS Go Tri Team Italija
3 KOVIC SARA Go Tri Team Italija
4 RESEN GIORGIA Go Tri Team Italija
5 RESEN GIORGIA Italija
6 COLOMBO IRIS Italija
7 KOVIC SARA Slovenija
8 PECOLARI IRIS Italija
Ženske (donne) od 18 do 39 let (2002 - 1981)
1 FERJANCIC ŠPELA Slovenija
2 DRAšLER VARINEJA TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA Slovenija
3 VARESANO CATERINA ASD BORA MULTISPORTRIESTE Italija
4 BRAY NICOLETTA Italija
5 COLOMBO IRIS Go Tri Team Italija
6 ČEHOVIN MARJETA Slovenija
7 POTOčNIK ALENKA Slovenija
8 FABIJAN ANJA Počasni a drzni Slovenija
9 LAMOVEC URšKA Pedagoška fakulteta Slovenija
10 PESENTI MONICA GO TRI TEAM Italija
11 BABICH FEDERICA GM Teenager Staranzano Italija
12 PROSEN META ŠD MEDOKA Slovenija
13 RADIVO ANA ŠD 3šport Slovenija
14 KRALJ ALEKSANDRA KinVital Slovenija
15 ŠKERL JANIKA Burjasport Italija
16 POZNIč JERCA Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
17 CREVATIN DEBORA Italija
18 BIFFIS DANIELA Fincantieri- wartsila Italija
19 NOCERINO ELENA Fincantieri warstila Italija
20 ČELESNIK TAMARA Slovenija
21 SOLA ANNA Run4fia Italija
22 SILIč TINA Slovenija
23 MODANESE SERENA Italija
24 DAVI CONSUELO Italija
Ženske (donne) od 40-50 let (1980 - 1971)
1 SAJOVIC META Slovenija
2 KAMIN ANDREJA ŠD MEDOKA Slovenija
3 SEKULA SAšA Amfibija Slovenija
4 UšAJ KSENIJA ŠD Nanos Podnanos Slovenija
5 DRAšLER NATAšA Slovenija
6 STUBELJ IRIS Naše poti Slovenija
7 GIUSTO CRISTINA Asd triathlon lignano sabbiadoro Italija
8 VEHOVAR VALI Amfibija Slovenija
9 CANAVERO SILVIA Silvia Ines Caterina Canavero Slovenija
10 ROSSI ALESSANDRA Keep Moving Italija
11 PATERNOSTER EVA GSD VALROSANDRA TRIESTE Italija
12 CEPILE EVA G.S.Alpini Udine Italija
13 MARIN ERIKA - Slovenija
14 UšAJ KSENIJA ŠD Nanos Podnanos Slovenija
15 POŽARNIK TATJANA ŠD MEDOKA Slovenija
16 DEL GIUSTO SARA ŠD MEDOKA Slovenija
17 MALOVRH URŠKA ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
18 KOMPARA KARMEN Slovenija
19 STUBELJ IRIS ŠD MEDOKA Slovenija
20 ŠULIGOJ NATJA Slovenija
21 UMEK POLONA Slovenija
22 ZAMBIASI CLIZIA Go Tri team Italija
23 SOAVI CHIARA EVINRUDE Italija
24 COMINO ANDREJA Slovenija
25 QUEREL MONICA Italija
26 ROOSON ROBERTA Italija
27 HROVATIN ERIKA ASD Boramultisportirieste Italija
28 VOLK CARMEN Hrvaška
29 BOLZICCO DENIS Italija
30 FONDA ANNA Italija
31 MAURI DANIELE Italija
Ženske (donne) 50-59 let (1970 - 1961)
1 Ž N Slovenija
2 KOŠUTA KLAVDIJA Slovenija
3 RANER MOJCA KinVital Slovenija
4 ŽBOGAR NATAšA Slovenija
5 DE METRIO DANIELA Fluo Team Udine Slovenija
6 ELLERO PAOLA Atletica Buja Italija
7 PAVLIN ROSVITA Slovenija
8 JEMEC OPEKA ROMANA Izišport Slovenija
9 VINDIŠ ALENKA ŠD MEDOKA Slovenija
10 ŠIFRAR MOJCA ŠD MEDOKA Slovenija
11 KOSMAč ALENKA Urbani tekači Slovenija
12 GRATTON ALESSANDRA G.M teenager Staranzano Italija
13 STARRI SILIANA GSD VALROSANDRA Italija
14 GORNJEC TATJANA Slovenija
15 ŽBOGAR NATAšA Slovenija
16 BOSCAROL MICHELA Italija
17 MARUSIC SILVANA Italija
18 ZANIN BARBARA Italija
19 MUCIONI GIOVANNA Italija
20 PAULETIG PAOLA X-Bionic Running team Italija
21 MATTIELLO EUGENIA Italija
22 ŠKAFAR NOVAK URšKA Amfibija Slovenija
23 LEONARDUZZI PATRIZIA Italija
24 MAREGA DANIELA Eastside Triathlon Gorizia Italija
25 ORDINANOVICH CLARA Italija
Ženske (donne) nad 60 let (1960-)
1 GRUNTAR IRENA ŠD MEDOKA Slovenija
2 TOMASETIG ELIANA JALMICCO CORSE Italija
3 MEZGEC VANDA ŠD GRIVE Slovenija
4 PUDGAR ERNA Naše poti Slovenija
5 BEVčIč NEVENKA Naše poti Slovenija
6 TASCHIELI NORMA Italija
7 ČUK KAVčIč SONJA Slovenija

Home