Kraskros

PRIJAVNICA / ISCRIZIONE   |   LISTA PRIJAVLJENIH / ELENCO ISCRITTI   |   LISTA POTRJENIH / ELENCO CONFERMATI   |   REZULTATI / CLASSIFICHE

Lista potrjenih / Elenco confermati

Skupno število prijavljenih tekmovalcev: 224

Zap. št.
Num.
Startna št.
Num. gara
Tekmovalec
Concorrente
Letnik
Anno
Klub
Squadra
Država
Stato
Fanti (ragazzi) do 17 let (do/fino 2003)
1 30 SUGLIA FRANCESCO 2003 GO TRI TEAM Italija
2 200 Colombo Gabriel 2004 Italija
Moški (uomini) 18-29 let (2002 - 1991)
1 3 Mrzlikar Sebastjan 1998 Ni panike Slovenija
2 16 Perme Matevž 1993 Slovenija
3 39 Bone Marko 1993 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
4 40 Mikuž Patrik 1999 Triatlon klub Eklimas Ajdvoščina Slovenija
5 100 Starc Rok 1992 Slovenija
6 138 Spollero Simone 1998 Italija
7 175 KOPŠE Klemen 1995 Slovenija
Moški (uomini) 30-39 let (1990 - 1981)
1 1 Pangos Boštjan 1989 Slovenija
2 4 Skubic Uroš 1983 Ni panike Slovenija
3 5 Žulovec Aleš 1981 Ni panike Slovenija
4 10 Lembo Alessandro 1990 TEAM ALDO MORO PALUZZA Italija
5 12 VELIŠČEK ANDREJ 1982 ŠD KRAŠKI TEKAČI Slovenija
6 13 Kolarič Rok 1983 Ni panike Slovenija
7 17 Marinč Mihael 1982 KinMet Slovenija
8 22 Rozman Denis 1983 / Slovenija
9 24 Samar Daniele 1981 GoTriTeam Italija
10 25 Sajovic Blaz 1989 ProteusLab Slovenija
11 26 PLEVNIK Aljaž 1989 Slovenija
12 31 žnidar klemen 1983 Šilt Slovenija
13 33 MANTESE RAIMONDO 1981 GO TRI TEAM Slovenija
14 41 Cankar Uroš 1988 Slovenija
15 49 Tosolini Matteo 1982 - Italija
16 56 Razpotnik Simon 1986 KGT Papež Slovenija
17 69 KERŠMANC JERNEJ 1985 ŠD MEDOKA Slovenija
18 78 Vetrih Kristjan 1984 Slovenija
19 81 MAURO NICHOLAS 1983 JALMICCO CORSE Italija
20 106 Žagar Andraž 1987 KinVital / Blisk Slovenija
21 112 Kenda Tomaž 1983 Slovenija
22 114 Chert Lorenzo 1981 Asd San Giacomo Italija
23 115 trampus adriano 1981 sagrado Italija
24 139 GALLICI ANDREA 1986 A.S.D. TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO Italija
25 146 Montagner Luca 1982 Italija
26 151 Vogrig Denis 1987 Italija
27 153 STURNIG Giacomo 1985 Campolongo Tapogliano Italija
28 157 Nardin Dimitri 1981 Slovenija
29 171 Schiavon Giacomo 1986 Fincantieri- wartsila Italija
30 176 Vecchiet Matteo 1983 Sportiamo Italija
31 187 Montanile Nicola 1988 Italija
32 190 Vidrih Klemen 1986 Slovenija
33 195 frittitta romedio 1988 go tri team Slovenija
34 202 Mržek Maks 1987 Slovenija
35 203 Girardi Marco 1982 Italija
36 204 Tulliach Matteo 1989 Italija
37 207 Medessi Stefano 1983 Italija
Moški (uomini) 40-49 let (1980 - 1971)
1 6 Sturnig Enrico 1971 G.S.D.S. Campolongo Tapogliano Italija
2 11 Žibert Dejan 1978 Amfibija Slovenija
3 15 Rizzetto Gino 1980 Cai Cim Sag Italija
4 27 Muhič Damijan 1976 MM trening team Slovenija
5 34 Petrizzo Fabio 1973 Atletica Buja Italija
6 36 Tullio Fabio 1980 Atletica Buja Italija
7 42 Kompara Aleksander 1976 Počasni a Drzni Slovenija
8 44 Vrbec Danijel 1979 MM trening team Slovenija
9 51 Laganis Samuele 1975 G.S. San Giacomo Italija
10 53 Garlatti Costa Paolo 1972 Italija
11 58 GORENC JERNEJ 1980 ŠD MEDOKA Slovenija
12 59 MISLEJ SLAVKO 1975 ŠD MEDOKA Slovenija
13 64 GOLI ROK 1978 ŠD MEDOKA Slovenija
14 67 PROSEN PRIMOŽ 1979 ŠD MEDOKA Slovenija
15 70 KOKELJ DENIS 1979 ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
16 72 JANKOVSKI JANE 1974 ŠD MEDOKA Slovenija
17 74 ursic paolo 1971 san giacomo Italija
18 75 Farkaš Mitja 1979 Počasni a drzni Slovenija
19 77 Lindič Andrej 1976 ŠD Postojna teče Slovenija
20 80 Golob Niko 1976 Slovenija
21 82 PAGAVINO FILIPPO 1980 JALMICCO CORSE Italija
22 83 GROTTO MICHELE 1971 JALMICCO CORSE Italija
23 84 CARNIELUTTI FRANCESCO 1971 JALMICCO CORSE Italija
24 85 FRANCESCHINIS ANDREA 1977 jalmicco corse Italija
25 93 Pahor Vasja 1975 Knauf insulation Slovenija
26 99 Žnidaršič Aljoša 1978 ML Team Slovenija
27 102 Pausin Enrico 1974 Trieste atletica Italija
28 103 Černe Matej 1973 Slovenija
29 110 Pecorari Alessandro 1974 Go Tri team Italija
30 113 Damiami Giada 1979 992running Italija
31 116 Boschian Michele 1978 Italija
32 120 De Gregorio Calogero 1977 G.M teenager Staranzano Italija
33 132 Picinich Stefano 1974 Italija
34 134 Dolejs MAURIZIO 1971 Italija
35 136 Demarchi Piero 1976 Asd Evinrude Italija
36 140 De Clara Ricky 1975 Italija
37 142 Miicheloto Dario 1977 Italija
38 150 Cecotto Massimo 1970 Italija
39 156 Zappaterra Luca 1978 Fincantieri atletica Monfalcone Italija
40 165 Romano Rocco 1974 Italija
41 168 Kristjan Ipavec 1971 ŠD Nanos Podnanos Slovenija
42 172 Grgič Blaž 1979 Slovenija
43 173 Kozovič Marko 1980 Slovenija
44 179 Baggio Alessandro 1974 Italija
45 180 Virgilio Paolo 1973 Fincantieri Monfalcone Italija
46 181 Juvan Miha 1975 Slovenija
47 183 Gruden Maurizio 1971 Fincantieri atletica Monfalcone Italija
48 192 Braz Alan 1977 Podistica fiamma Italija
49 193 Karanović Nenad 1980 Slovenija
50 194 Claut Stefano 1977 Italija
51 205 Tabaro Paolo 1973 Italija
52 208 De Meo Francesco 1974 ASD Evinrude Slovenija
53 209 Masci Lorenzo 1972 San giacomo Trieste Italija
54 216 Specosna Matteo 1979 Italija
55 217 Demeo Giugliano 1976 Italija
56 219 Bužinel Marko 1979 Slovenija
57 220 Ulaga Rok 1973 Jazzy.si Slovenija
58 221 Smuk Boštjan 1974 ŠD TURBO M Slovenija
59 222 Grum Jernej 1978 Slovenija
60 223 Habjan Franci 1980 Amfibija Slovenija
Moški (uomini) 50-59 let (1970 - 1961)
1 8 Fracasso Luca 1967 Fluo Team Udine Italija
2 20 Ušaj Damijan 1967 ŠD Nanos- Podnanos Slovenija
3 21 colombo cristiano 1969 Go Tri Team Italija
4 43 Štiftar Jurij 1969 Priprave 2020 Slovenija
5 52 Cesca Stefano 1965 CAI CIM SAG TRIESTE Italija
6 66 BAJEC HERMAN 1965 ŠD MEDOKA Slovenija
7 73 cocetti roberto 1965 valrosandra Italija
8 76 Turnes Perez Ramon 1970 Amfibija Slovenija
9 86 COCETTA MARCO VALENTINO 1968 JALMICCO CORSE Italija
10 88 POIANA EZIO 1964 JALMICCO CORSE Italija
11 97 LIČEN BENEDIKT 1968 BOSOPOET Slovenija
12 108 Kosmač Primož 1963 Trhle veje Slovenija
13 118 Milic Jadranka 1969 G.M Teenager Staranzano Italija
14 119 Pasqualini Alessandro 1968 G.M Teenager Staranzano Italija
15 121 Boletig Giordano 1961 G.M teenager Staranzano Italija
16 125 Gurtner Paolo 1968 GSD VALROSANDRA Italija
17 126 ŠTRITOF RADKO 1961 Slovenija
18 137 Stacul Flaviano 1967 Italija
19 141 Coslovich Alessandro 1964 Italija
20 144 Geromet Roberto 1970 Italija
21 147 Croatto Guido 1963 Italija
22 154 Polanc Sebastjan 1970 Slovenija
23 166 Strnad Simon 1967 Šd Nanos Slovenija
24 174 Batistič Simon 1966 ŠD Elektro Primorska Slovenija
25 189 Di Noto Antonio 1964 San Giacomo Trieste Slovenija
26 210 AUBER DAVIDE 1968 PODISTICA FIAMMA Italija
27 224 Clemente Luca 1963 Italija
Moški (uomini) nad 60 (1960-)
1 18 Vidmar Gašper 1983 Dravlje Slovenija
2 23 Božič Danilo 1956 Slovenija
3 38 Giacomini Roberto 1958 GSD Val Rosandra Trieste Italija
4 87 VIRGOLINI FABRIZIO 1957 JALMICCO CORSE Italija
5 89 FURLAN OLIVIERO 1954 JALMICCO CORSE Italija
6 91 PAGAVINO BRUNELLO 1951 JALMICCO CORSE Italija
7 96 SILIČ RADOMIR 1958 ŠD GRIVE Slovenija
8 122 Scarel Edi 1953 G.M Teenager Staranzano Italija
9 145 Dean Paolo 1958 Italija
10 152 Franco Maurizio 1958 Italija
11 155 Schiavo Fabio 1960 Italija
12 161 Fruttero Maruzio 1960 Italija
13 162 Ruzzler Marino 1951 Italija
14 178 Nocerino Antonio 1954 Fincantieri Wartsila Italija
15 184 Poiani Renzo 1958 Italija
16 188 Bosa Maurizio 1952 Italija
17 215 Kavčič Ivan 1958 Slovenija
Dekleta (ragazze) do 17 let (do/fino 2003)
1 196 Resen Giorgia 2006 Italija
2 197 Colombo Iris 2002 Italija
3 198 Kovic Sara 2004 Slovenija
4 199 Pecolari Iris 2004 Italija
Ženske (donne) od 18 do 39 let (2002 - 1981)
1 14 Čehovin Marjeta 1993 Slovenija
2 19 Potočnik Alenka 1991 Slovenija
3 32 Fabijan Anja 1986 Počasni a drzni Slovenija
4 47 Lamovec Urška 1994 Pedagoška fakulteta Slovenija
5 48 PESENTI MONICA 1984 GO TRI TEAM Italija
6 54 Babich Federica 1989 GM Teenager Staranzano Italija
7 68 PROSEN META 1984 ŠD MEDOKA Slovenija
8 101 Radivo Ana 1982 ŠD 3šport Slovenija
9 105 Kralj Aleksandra 1985 KinVital Slovenija
10 109 Škerl Janika 1995 Burjasport Italija
11 148 Poznič Jerca 1987 Triatlon klub Eklimas Ajdovščina Slovenija
12 167 Crevatin Debora 1987 Italija
13 170 Biffis Daniela 1990 Fincantieri- wartsila Italija
14 177 Nocerino Elena 1990 Fincantieri warstila Italija
15 182 Čelesnik Tamara 1989 Slovenija
16 191 Sola Anna 1986 Run4fia Italija
17 201 Silič Tina 1991 Slovenija
18 218 Modanese Serena 1987 Italija
19 225 Davi Consuelo 1984 Italija
Ženske (donne) od 40-50 let (1980 - 1971)
1 9 Canavero Silvia 1980 Silvia Ines Caterina Canavero Slovenija
2 28 Rossi Alessandra 1975 Keep Moving Italija
3 29 PATERNOSTER EVA 1976 GSD VALROSANDRA TRIESTE Italija
4 37 Cepile Eva 1979 G.S.Alpini Udine Italija
5 50 MARIN ERIKA 1980 - Slovenija
6 55 Ušaj Ksenija 1971 ŠD Nanos Podnanos Slovenija
7 60 POŽARNIK TATJANA 1974 ŠD MEDOKA Slovenija
8 65 DEL GIUSTO SARA 1975 ŠD MEDOKA Slovenija
9 71 MALOVRH URŠKA 1976 ŠD MEDOKA-ŠD DIVJI ZAJCI Slovenija
10 79 Kompara Karmen 1974 Slovenija
11 92 STUBELJ IRIS 1975 ŠD MEDOKA Slovenija
12 94 Šuligoj Natja 1976 Slovenija
13 104 Umek Polona 1971 Slovenija
14 111 Zambiasi Clizia 1972 Go Tri team Italija
15 123 Soavi Chiara 1979 EVINRUDE Italija
16 129 Comino Andreja 1973 Slovenija
17 133 Querel Monica 1974 Italija
18 158 Rooson Roberta 1973 Italija
19 169 Hrovatin Erika 1971 ASD Boramultisportirieste Italija
20 206 Volk Carmen 1979 Hrvaška
21 213 Bolzicco Denis 1972 Italija
22 226 Fonda Anna 1979 Italija
23 227 Mauri Daniele 1979 Italija
Ženske (donne) 50-59 let (1970 - 1961)
1 7 De Metrio Daniela 1963 Fluo Team Udine Slovenija
2 35 Ellero Paola 1965 Atletica Buja Italija
3 45 Pavlin Rosvita 1970 Slovenija
4 46 Jemec Opeka Romana 1968 Izišport Slovenija
5 57 VINDIŠ ALENKA 1969 ŠD MEDOKA Slovenija
6 62 ŠIFRAR MOJCA 1967 ŠD MEDOKA Slovenija
7 107 Kosmač Alenka 1964 Urbani tekači Slovenija
8 117 Gratton ALESSANDRA 1961 G.M teenager Staranzano Italija
9 124 Starri Siliana 1963 GSD VALROSANDRA Italija
10 128 Gornjec Tatjana 1964 Slovenija
11 130 Žbogar Nataša 1968 Slovenija
12 131 Boscarol Michela 1969 Italija
13 143 Marusic Silvana 1967 Italija
14 149 Zanin Barbara 1970 Italija
15 159 Mucioni Giovanna 1963 Italija
16 160 Pauletig Paola 1968 X-Bionic Running team Italija
17 164 Mattiello Eugenia 1971 Italija
18 185 Škafar Novak Urška 1970 Amfibija Slovenija
19 186 Leonarduzzi Patrizia 1962 Italija
20 211 Marega Daniela 1970 Eastside Triathlon Gorizia Italija
21 212 Ordinanovich Clara 1967 Italija
Ženske (donne) nad 60 let (1960-)
1 61 GRUNTAR IRENA 1956 ŠD MEDOKA Slovenija
2 90 TOMASETIG ELIANA 1952 JALMICCO CORSE Italija
3 95 MEZGEC VANDA 1958 ŠD GRIVE Slovenija
4 98 Pudgar Erna 1955 Naše poti Slovenija
5 127 Bevčič Nevenka 1953 Naše poti Slovenija
6 163 Taschieli Norma 1952 Italija
7 214 Čuk Kavčič Sonja 1957 Slovenija

Home